אוננות למנה עיקרית

דריה סבט
06-01-15

אני בת אנוש מאוד מינית. אני אוהבת את המיניות שלי ומחבקת אותה. אני מאוד נהנית ממנה וכנראה לא אפספס עוד הזדמנות לסקס טוב. דווקא בגלל היותי כזאת, אני מודאגת ממעמדה של האוננות בעולם.

מאינספור שיחות עם חברות וחברים, עם פרטנרים ופרטנריות לסקס, משנים של קריאה וכתיבה במרחבים שונים ברשת, עולה תמונה עצובה שלפיה, אוננות נחשבת לצ'יפס ושניצל של אמצע השבוע, בהמתנה לארוחה הטובה באמת של ערב שישי.

אוננות נתפסת כאקט שנועד לספק תחליף, רק עד שיבוא הדבר האמיתי. אף פעם לא הדבר עצמו. תחליף למיניות ולא חלק בלתי נפרד ממנה. פתרון זמין עבור אלה שחיי המין שלהם לוקים בחסר ולא חלק מחיי המין האלה.

אפילו נתקלתי כמה פעמים במילה "מאונן" בתור קללה.

בעיניי, זה מגיע מאותו מקום בדיוק, שממנו באה התפיסה לפיה סקס זה רק זין של גבר בתוך כוס של אשה (עם דגש על גבר סיסג'נדר ואשה סיסג'נדרית) וכל מה שלא זה, הוא או לא קיים או נופל תחת הקטגוריה המעליבה "משחק מקדים". הרגע הזה, בוא זין חודר אל תוך כוס, הוא הוא הרגע שעל כולנו לשאוף אליו. אם זה לא קורה-זה פשוט לא שווה.

המקום הזה הוא מיניות של גברים סטרייטית סיסג'נדרים, שדאגו לעצב את תפיסת המיניות הרווחת בעולם (או לפחות בעולם המערבי) באופן ששם אותם במרכז והופך כל מה שלא סובב סביבם ללא ראוי להתקיים.

ובכן, בתור היצור ההיפר מיני שאני, כשאני מאוננת- אני עושה סקס. זהו אקט מיני לכל דבר ועניין, שההבדל היחיד בינו לבין אקטים אחרים הוא שלא מעורב בו גוף פיזי של אדם אחר.

זה לא תחליף לחיי המין שלי אלא חלק בלתי נפרד מהם וחלק די נפלא גם. כי תחשבו על זה ככה: מי עוד יכול.ה לגעת בנו בדרך טובה ונכונה כל כך ולהביא אותנו בכזאת קלות לאורגזמה המיוחלת, אם לא אנחנו?

כן, סקס עם ננשים אחרים הוא חוויה קסומה לחלוטין כשהוא טוב, אבל כשאני נוגעת בעצמי, ברור לי שאני יודעת בדיוק איך ואיפה לגעת, באיזו עוצמה, אני לא צריכה שום הכוונה ושום הנחיות, ובכן כי איש אינו מכיר את הגוף שלי טוב ממני.

תחשבו כמה זה בעצם כיף, לבנות לעצמנו את העולם הפרטי הזה שלנו, עם הפנטזיות שחלק גדול מהן לא היינו מעלות על דעתנו לחלוק עם אנשים אחרים וחלק בכלל לא היינו רוצים להגשים אלא להשאיר בגדר פנטזיה.

בעולם הפרטי הזה, הכל מתקיים, הכל אפשרי והכל מותר. הגבולות תלויים רק בנו כי אין מעובות של עוד אדם, עם עוד גוף ועוד רגשות ורצונות ולמעשה, אוננות זה הזמן שבו אנחנו יכולות להיות מרוכזים רק בעצמנו ורק במה שעושה לנו טוב.

זה דבר נהדר לעשות עבו עצמנו וחבל לי שלא מספיק אנשים מצליחים.ות לראות את זה.

:תגובות בפייסבוק

:תגובות באתר